ÖNE ÇIKANLAR

today17 Mayıs 2022

Genel + Haberler

Büyükşehir’den Viranşehir’de Yeni Yol Çalışması

Şanlıurfa’da ilçelerde başlattığı yol yapım hizmetini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçesinde kırsal grup yollarında alt yapı çalışmalarına hız verdi. Daha önceden belirlenen program dâhilinde yollarda altyapı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, bir yandan yolların altyapısını hazırlarken diğer yandan da bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor. İlçe halkının yoğun [...]


Başkan Beyazgül Ceylanpınar Ve Viranşehir’de Temaslarda Bulundu

Genel + Haberler today7 Nisan 2022 6

Background
share close

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Ceylanpınar ve Viranşehir’de temaslarda bulunarak faaliyetlerini sürdüren STK temsilcileri ile bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.
Şanlıurfa kent merkezinde ve 13 ilçe genelinde hizmet üretmeye, vatandaşların daha konforlu bir yaşam sürmesi için çalışmaya devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün ilk adresi Ceylanpınar ilçesi oldu.

Başkan Beyazgül beraberinde AK Parti Grup Başkanvekili Faruk Bayuk, meclis üyeleri ve parti yöneticileri ile birlikte Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanı Celil Doğantekin ile bira araya gelerek ilçede yürütülen hizmetlerle ilgili bilgiler aldı.

Hafta sonu gelenekselleşen hane ziyaretlerini Ceylanpınar ilçesinde de sürdüren Başkan Beyazgül ziyaret ettiği hanelerde vatandaşların Ramazan Ayı’nı tebrik ederek talep ve önerilerini dinledi.

Ceylanpınar ziyaretinin ardından Viranşehir’e geçen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül beraberinde AK Parti Grup Başkanvekili Faruk Bayuk, meclis üyeleri ve parti yöneticileri ile birlikte Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ile bir araya gelerek ilçedeki çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Viranşehir temasları kapsamında iftarını hane ziyaretleri esnasında açan Başkan Beyazgül, yaptığı paylaşımda “Vatandaşlarımızla gönül sofralarında buluşuyoruz. Viranşehir’de hane ziyaretlerimiz esnasında iftarımızı burada vatandaşlarımızın sofrasında açtık. Allah hanelerimizden huzur ve mutluluğu eksik etmesin inşallah” ifadelerine yer verdi.

Eklenme Tarihi: 07.04.2022 12:57

Written by:

Tagged as: , , .

DEĞERLENDİR
Previous post

today7 Nisan 2022

  • 3
close

Genel

Urfa Ahenginden Kurtuluş Konseri

Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 102. Yıldönümü, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor. ‘’Urfa Kurtuluş Günleri’’ kapsamında düzenlenen ve Urfa Ahengi Müzik grubunun sahne aldığı ‘Kurtuluş’ temalı konsere vatandaşlar yoğun ilgi ...

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *