ÖNE ÇIKANLAR

today17 Mayıs 2022

Genel + Haberler

Büyükşehir’den Viranşehir’de Yeni Yol Çalışması

Şanlıurfa’da ilçelerde başlattığı yol yapım hizmetini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçesinde kırsal grup yollarında alt yapı çalışmalarına hız verdi. Daha önceden belirlenen program dâhilinde yollarda altyapı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, bir yandan yolların altyapısını hazırlarken diğer yandan da bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor. İlçe halkının yoğun [...]


Büyükşehir’den Personellere Temel İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi

Genel + Haberler Mezopotamya Living Lab today1 Şubat 2022 8

Background
share close

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi konusunda personellere yönelik eğitim semineri düzenledi.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü tarafından personellere yönelik Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim semineri düzenlendi.

Mehmet Akif İnan Konferans salonunda düzenlenen eğitim seminerinde İş Güvenliği Uzmanı Osman Altun tarafından personellere genel iş güvenliği kuralları ve kazalardan korunma yöntemleri, alınacak tedbirler ve daha güvenli bir iş ortamında çalışma koşulları hakkında genel bilgiler verildi.

Eklenme Tarihi: 01.02.2022 10:25

Written by: Mezopotamya Living Lab

Tagged as: , , .

DEĞERLENDİR
Previous post

today1 Şubat 2022

  • 2
close

Genel Mezopotamya Living Lab

Büyükşehir’den Futsal Turnuvası

Şanlıurfa’da salon sporlarının geliştirilmesi, vatandaşların spora olan ilgisini artırılmaya yönelik sportif aktivitelere ağırlık veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Kamu Kurum ve Özel Bankalar arası Futsal Turnuvası başladı. Gençlerin spor aktiviteleriyle buluşmasını ...

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *