ANADOLU BİLİŞİM BULUŞMALARI

Anadolu Bilişim Buluşmaları, 2017 yılından bu yana Anadolu’nun teknoloji ve bilişim gündemini belirlemeye çalışan; geleceği bugünden görerek bu konuda bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin sektörel vizyon, strateji ve yol haritasını oluşturmasını destekleyen; yeni teknolojilerin tüm alanlarda iş ve yaşamımıza etkilerini çok boyutlu ele alan; yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koyan; etki alanı ve etkileşimi ölçülebilir olacak şekilde ulusal ve uluslar arası boyutu ile geniş ve zengin içerikli etkinliği olma özelliği taşıyor

Anadolu Bilişim Buluşmaları etkinliği, İş Dünya’sının teknoloji ile etkileşimini bugününü ve gelecek vizyonunu ortaya koyarak özellikle Anadolu’nun lider ve işbirliği etkinliği olma yolunda emin adımlarla yolunda devam etmektedir.

Bu yıl ‘’DİJİTAL DÜNYAYA ANADOLUDAN BAKIŞ’’ ana teması ve ‘’Bütünsel Bakış ve Dönüşüm” mottosu ile Anadolu Bilişim Buluşmaları gerçekleştirilmiştir. 10-11 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlenen buluşmada bölgenin ve ülkenin ekonomik performansına doğrudan katma değer oluşturacak vizyon konuşmalar,  eş zamanlı oturumlar, panel ve konferanslar yer almıştır.

Bizde belirli Firmalarla işbirliklerinde bulunduğumuz süreçlerde. Bilimin doğduğu Topraklarda Bilime tekrardan hayat veriyor, İş birliklerinde bulunuyor toplantılar düzenliyoruz.