ÖNE ÇIKANLAR

today17 Mayıs 2022

Genel + Haberler

Büyükşehir’den Viranşehir’de Yeni Yol Çalışması

Şanlıurfa’da ilçelerde başlattığı yol yapım hizmetini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçesinde kırsal grup yollarında alt yapı çalışmalarına hız verdi. Daha önceden belirlenen program dâhilinde yollarda altyapı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, bir yandan yolların altyapısını hazırlarken diğer yandan da bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor. İlçe halkının yoğun [...]


Hilvan Kırsalında Sathi Asfalt Ve Beton Yol Çalışması Tamamlandı

Genel + Haberler Mezopotamya Living Lab today3 Kasım 2021 4

Background
share close

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Hilvan kırsalında beton yol çalışmalarını tamamlarken stabilize yol yapım, bakım ve onarım, sathi asfalt çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.
Her ilçeye adil hizmet götüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri altyapı çalışması tamamlanan Gökdirek-Kuskunlu, Kuskunlu – Otluca – Susam – Ayazca, Gölcük – Gölebakan, ve Akıncık – Saklıca grup yollarında stablize yapım, sathi asfalt ve beton yol çalışmalarını tamamladı.

Birçok mahalleyi birbirine bağlayan ve ulaşımda kolaylık sağlanan yolların yapılmasıyla birlikte vatandaşların hizmetine sunuldu.

Mahalleye yapılan çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını anlatan Kuskunlu Mahalle Muhtarı Abdulkadir Turgut, mahallemiz 7 mezradan oluşuyor. Kuskunlu mahallemiz bütün yolların kesiştiği bir yer. Siverek, Viranşehir ve Hilvan’ı bağlayan bir köyümüz. Bu mahallelerin yolları genellikle Kuskunlu Mahallesinden geçiyor. Yollarımız tam zamanında yapıldı. Mahallem adına bütün ekibe teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Eklenme Tarihi: 03.11.2021 16:05

Written by: Mezopotamya Living Lab

Tagged as: , , .

DEĞERLENDİR
Previous post

today3 Kasım 2021

  • 15
close

Genel Mezopotamya Living Lab

Gemi Sevk, İdare Belgesi Kursu Ve Sınav Başvuruları Başladı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi iç sularda güvenli bir taşımacılık ve balıkçılık yapan vatandaşlar için eğitim ve sınav düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’nin tüm iç sularında geçerliliği olan sertifikanın yolu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyenin ...

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *