ÖNE ÇIKANLAR

today17 Mayıs 2022

Genel + Haberler

Büyükşehir’den Viranşehir’de Yeni Yol Çalışması

Şanlıurfa’da ilçelerde başlattığı yol yapım hizmetini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçesinde kırsal grup yollarında alt yapı çalışmalarına hız verdi. Daha önceden belirlenen program dâhilinde yollarda altyapı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, bir yandan yolların altyapısını hazırlarken diğer yandan da bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor. İlçe halkının yoğun [...]


Tarım Fuarını 72 Bin Kişi Ziyaret Etti

Genel + Haberler Mezopotamya Living Lab today25 Şubat 2022

Background
share close

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 9. Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, sona erdi. 88 firmanın katılım sağladığı ve 5 gün süren fuarı 72 bin 191 kişi ziyaret etti.
Son Teknoloji tarımsal araçların tanıtıldığı 9. Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, sona erdi. Tarımsal alanlarda kullanılan son teknoloji ürünlerin tanıtıldığı fuarı 5 gün içerisinde 72 bin 191 kişi ziyaret etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Grup Başkanvekili Faruk Bayuk ve Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan, 88 firma ve 200’e yakın markanın tanıtıldığı fuarı gezdi.

Fuarı n son gününde stantları gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yetkililerden son teknoloji ürünler hakkında bilgi aldı.

Şanlıurfa’nın fuarlar şehri olacağını bir kez daha dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Bir yandan tarım fuarımız, bir yandan gıda fuarımız ikisi birlikte halkımızın büyük bir teveccühüne mazhar oldu. Gerçekten birçok yeniliklere şahit olduk. Gıda fuarımızı gezdiğimizde orada da ilgi ve rekabetin çok fazla olduğunu gördük. Şanlıurfa fuarlar şehri olacak.

15 Şubat’ta kapılarını açan ve 19 Şubat’ta sona eren 9. Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda 88 firmanın yanı sıra 200’e yakın markanın tanıtımı yapılırken fuarı 5 gün içerisinde 72 bin 191 kişi ziyaret etti.

Eklenme Tarihi: 20.02.2022 20:33

Written by: Mezopotamya Living Lab

Tagged as: , , .

DEĞERLENDİR
Previous post

today25 Şubat 2022

  • 2
close

Genel Mezopotamya Living Lab

Büyükşehir Zabıta’dan Küflü Hurma Operasyonu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, piyasaya sürülmek istenen küflü hurma ele geçirdi. Zabıta ekipleri, geçtiğimiz günlerde ele geçirdiği 6 ton bozuk ve küflenmiş hurmaları imha etmişti. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire ...

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *