ÖNE ÇIKANLAR

today17 Mayıs 2022

Genel + Haberler

Büyükşehir’den Viranşehir’de Yeni Yol Çalışması

Şanlıurfa’da ilçelerde başlattığı yol yapım hizmetini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçesinde kırsal grup yollarında alt yapı çalışmalarına hız verdi. Daha önceden belirlenen program dâhilinde yollarda altyapı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, bir yandan yolların altyapısını hazırlarken diğer yandan da bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor. İlçe halkının yoğun [...]


Büyükşehir Çocuklara 23 Nisan Sevincini Erken Yaşattı

Genel + Haberler today22 Nisan 2022 4

Background
share close

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan “Şair Nabi Dijital Sinema Salonu” çocukların erken 23 Nisan coşkusuna ev sahipliği yaptı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Şanlıurfalı çocuklar, hafta sonuna denk gelen ulusal bayram öncesi Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen sinema etkinliğinde gönüllerince eğlendi.

Otobüslerle öğretmenleri gözetiminde alana gelen minikler, Şair Nabi Dijital Sinemada ellerinde Türk bayraklarıyla 23 Nisan coşkusunun adeta provasını yaptı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün de miniklerle birlikte katıldığı gösterimde çocuklara çok sevdikleri “Köstebekgiller Gölge’nin Tılsımı” animasyon filmi izletildi.

Yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlendiği ‘Köstebekgiller Gölge’nin Tılsımı” filmi çocuklar tarafından çok beğenildi. Filmin sonunda Başkan Beyazgül çocuklara çeşitli hediyeler dağıtarak çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Sinema gösteriminin ardından oyuncaklarını da alan çocuklar güzel bir gün geçirdiklerini belirterek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Eklenme Tarihi: 22.04.2022 16:46

Written by:

Tagged as: , , .

DEĞERLENDİR
Previous post

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *