BiRİSİ İSTİHDAM MI DEDİ ? (REACT)

Background
BiRİSİ İSTİHDAM MI DEDİ ? (REACT)

React JS Nedir?

React JS kullanıcılar için arayüz oluşturmamızı sağlayan Javascript kütüphanelerinden birisidir. Facebook tarafından geliştirilen react.js aynı zamanda açık kaynaklı bir kütüphanedir. Günümüzde popüler olarak kullanılan bir kütüphane olup performanslı ve maliyetsizdir.

React Nasıl Çalışır? 

Artık React nedir bilindiğine göre bir sonraki adıma geçilebilir. Merak edildiği gibi React’ın nasıl çalıştığı prensip olarak çok basittir. React’ın çalışma şekli JavaScript dosyalarındaki yaptığı dönüşümlerdir. React bu dönüşümleri, örneğin HTML kodlarını, daha anlaşılabilir bir hale gelmesini sağlamaktadır. Kullanıcılar ya da sistem tarafından yapılan değişiklikler ve eklenen yeni dosyalar bu dönüşümler ile sürekli güncellenir. React aynı zamanda bu güncellemeyi yaparken veri tasarrufu da yapar. Bu açıdan DOM(Document Object Model) gibi dinamik açıdan eklenen veya silinen verilerin modellenmesinde oluşan bellek israfına alternatif bir çözüm de sunar. Bu şekilde uygulamalar daha alternatif ve hızlı bir arayüze sahip hale gelir.

1 MİLYON İSTİHDAM PROGRAMI Nedir? tıklayın.. 

https://mezopotamyall.com/duyurular/1-milyon-istihdam-programi

                                                                                                                                 

Sadece eğitimlerle sınırlı kalmayalım istihdam da gerçekleştirelim dedik ve çalışmalarımıza başladık.

Mezopotamya Living Lab olarak Kullanıcı temelli bir arayüz olan React ile işe başladık ve eğitimimiz sonunda başarılı olan kişileri istihdam edeceğiz.