C# Eğitimi
C# Eğitimi
Tarih 1 Ocak 2022 Cumartesi
Yer Mezopotamya Living Lab - Yazılım Sınıfı
Telefon İle Destek 0533 020 20 64
EĞİTİM DETAYI

C# Eğitiminde Neler Öğreniyoruz? 

C# eğitimi, Microsoft tarafından özel olarak geliştirilmiş olan programlama dili C# konusunda verilen eğitimdir. Programlama dilleri arasında C ve C++ en çok tercih edilen seçeneklerdir. C# bu ikisinin etkileşiminden yola çıkarak geliştirilmiş olan daha modern ve kaliteli bir kodlama sistemidir. Ayrıca bu kodlama dili çok sayıda platform tarafından desteklenmektedir. C# eğitim programları günümüzde birçok yazılımcı tarafından alınmaktadır. Bu programlama dilinin en önemli özelliklerinden biri de Java dili ile büyük benzerlikler göstermesidir. C dil ailesinden gelen C dilinin üretiminden sonra ortaya çıkan bazı eksikliklerden sonra Microsoft nesne yönelimli diller içinde en gelişmiş programlama dillerinden olan C# dilini geliştirmiştir.

C# Eğitim Programları Ne Kazandırır? 

C#.net dersleriMicrosoft platformu üzerinde web uygulamaları geliştirmenize yardımcı olacak yazılım dilini kavramanızı sağlar. Bu programlama diline hakim olanlar web üzerinde kendi yaratıcılığını katarak çok sayıda uygulama geliştirebilir. C# eğitim programı sonrasında masaüstü uygulamalar ve oyun başta olmak üzere birçok geliştirme sürecinde yardımcı olur. 

Bu eğitim sonucunda yapabilecekleriniz şu şekildedir; 

Konsol uygulamaları geliştirmeye başlayabilirsiniz. Windows üzerinde uygulama geliştirebilirsiniz. ASP.Net uygulaması üzerinde uygulama geliştirebilirsiniz. Web servisleri yazmaya başlayabilirsiniz. Mobil uygulama geliştirebilirsiniz. Son zamanlarda mobil uygulama sektöründeki talep artışıyla birlikte C# programlama dili eğitimi ile mobil uygulama alanında kariyer yapabilirsiniz


Başvur

KONTENJAN DOLDU

Kontenjanımız dolmuştur, Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.